Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Bezdotykowy pomiar temperatury

Urządzenia do bezdotykowego pomiaru temperatury bywają niezwykle przydatne w wielu branżach. Można je spotkać w przemyśle maszynowym, chłodniczym, motoryzacyjnym czy też spożywczym. Doskonale sprawdzą się również w budownictwie oraz gastronomii, czyli wszędzie tam, gdzie istnieje środowisko trudno dostępne lub występuje niebezpieczeństwo dla ludzi. Jeżeli więc potrzebują Państwo sprawdzonych rozwiązań, które umożliwią uzyskanie dokładnych pomiarów temperatury i dostarczą niezbędnych informacji, to nasz asortyment z pewnością jest odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Na stanie posiadamy bowiem wiele modeli pirometrów, czyli bezkontaktowych termometrów na podczerwień z celownikiem laserowym. Pozwolą one Państwu np. na łatwiejsze podjęcie decyzji w celach prewencyjnych. By zaspokoić Państwa oczekiwania, przygotowaliśmy bardzo duży wybór urządzeń różniących się od siebie zakresem pomiaru temperatury czy też rodzajem emisyjności (stała lub regulowana). Ponadto w tej kategorii znalazły się modele z licznymi dodatkowymi funkcjami, które bywają przydatne m.in. w warunkach przemysłowych. Uzupełnieniem naszej oferty są liczne akcesoria dedykowane pirometrom oraz kalibratorom.

Pirometry

Szeroki zakres zastosowania to jedna z największych zalet urządzeń przeznaczonych do...

Kamery termowizyjne

Wśród urządzeń służących do bezdotykowego pomiaru temperatury znajdują się również...

Jest 217 produktów.

Pokazano 1-36 z 217 pozycji

Aktywne filtry