Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wzorcowanie urządzeń

W tej kategorii znajdą Państwo aparaturę kontrolno-pomiarową, a także certyfikaty świadczące o wartości odchylenia wskazań przyrządów wzorcowanych do wartości rzeczywistej. Kalibracja przeprowadzana jest w celu sprawdzenia właściwości metrologicznych urządzeń. Jest to zbiór czynności niezbędnych do autoryzowanego potwierdzenia wiarygodności pomiarów wykonywanych przez przyrządy np. w systemach zarządzania jakością. Wzorcowanie to również proces stanowiący jeden z elementów legalizacji urządzeń.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy wysokoemisyjne źródła w postaci kalibratorów, dzięki którym możliwe jest zweryfikowanie pracy przyrządów do bezdotykowego pomiaru temperatury w zakresie od 5 do 400 stopni Celsjusza. Ponadto w naszym asortymencie znajdziecie Państwo certyfikaty wzorcowania dla różnych modeli pirometrów o trzech punktach referencyjnych, a także świadectwa dla piro-kamer oraz kamer termowizyjnych. Dokumenty stanowiące część naszej oferty zostały wystawione przez producenta urządzeń - firmę Optris.

Wzorcowanie w zakresie...

Specjalnie dla Państwa dyspozycji przygotowaliśmy w tej kategorii urządzenia...

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-36 z 42 pozycji

Aktywne filtry