Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pirometry

Szeroki zakres zastosowania to jedna z największych zalet urządzeń przeznaczonych do bezdotykowego pomiaru temperatury. Szczególne miejsce w tym gronie zajmują zwłaszcza pirometry przemysłowe. Wykorzystuje je się w wielu branżach m.in. gastronomii, budownictwie czy też sektorze spożywczym. Można je również spotkać w przemyśle motoryzacyjnym oraz chłodniczym. Urządzenia te w zależności od potrzeb i przeznaczenia mogą przybrać zarówno postać stacjonarną, jak i przenośną. Oba modele znajdziecie Państwo w naszym asortymencie.

Stacjonarne pirometry zostały zaprojektowane z myślą o stałym nadzorze i rejestracji temperatury i mogą stanowić część większego systemu pomiarowego. Model przenośny oprócz powyższych funkcji, może również generować dźwięki alarmowe w przypadku wcześniej ustalonych wymiarów granicznych. W naszej ofercie znalazły się urządzenia stworzone przez firmę Optris, czyli lidera na rynku, jeśli chodzi o produkcję pirometrów przemysłowych. Dodatkowo w tej kategorii znajdą Państwo akcesoria w postaci m.in. statywów czy też pochw ochronnych dedykowanym prezentowanym sprzętom.

Pirometry ręczne...

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu gałęziach przemysłu są pirometry ręczne...

Pirometry stacjonarne

Prezentowane w naszym asortymencie pirometry stacjonarne to urządzenia niezastąpione,...

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-36 z 57 pozycji

Aktywne filtry