Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Kamery termowizyjne

Wśród urządzeń służących do bezdotykowego pomiaru temperatury znajdują się również kamery termowizyjne. Modele stacjonarne najczęściej wykorzystywane są do ciągłej rejestracji oraz monitoringu temperatury powierzchni w branży przemysłowej. Urządzenia te mogą być w szczególności przydatne w sektorze produkcyjnym, gdzie powstają elementy termicznie czułe. Za pomocą użycia stacjonarnych kamer termowizyjnych możliwe jest dostarczenie niezwykle cennych i wartościowych informacji w celu stworzenia komponentów wysokiej jakości. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze, co sprawia, że z tego rodzaju sprzętu pomiarowego korzysta się również w ogólnopojętej służbie zdrowia, a nawet w warunkach akademickich.

Znajdujące się w naszym asortymencie urządzenia w zależności od modelu zostały wyposażone w analogowe i cyfrowe wyjścia i wejścia, umożliwiające łatwą integrację z zewnętrznymi procesami. Ponadto, stacjonarne kamery termowizyjne, które dla Państwa przygotowaliśmy, sprawdzają się w szybko zmiennych warunkach przemysłowych.

Stacjonarne kamery...

Znajdujące się w naszym asortymencie kamery termowizyjne marki Optris to w pełni...

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Back to home