Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pirometry ręczne (przenośne)

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu gałęziach przemysłu są pirometry ręczne (przenośne), które służą do bezdotykowego pomiaru temperatury. Urządzenia te wykorzystywane są w wielu branżach m.in. spożywczej, hutniczej czy gastronomicznej. Ich cechami charakterystycznymi są bardzo duża dokładność pomiaru, a także kompaktowa konstrukcja. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo urządzenia firmy Optris, który jest jednym z największych producentów na rynku. To uznana marka, doceniana na całym świecie ze względu na niezawodność tworzonych rozwiązań.

Oprócz pirometrów ręcznych przygotowaliśmy szereg przydatnych akcesoriów, które są pomocne w codziennej pracy. Do zaproponowania mamy Oprogramowanie OptrisConnect Report, pozwalające na tworzenie raportów. Ponadto w tej kategorii znalazły się statywy biurkowe do modeli przenośnych Optris serii MS z gwintem calowym 1/4". Jako uzupełnienie naszej oferty przygotowaliśmy także pochwy ochronne do zakupionych urządzeń z serii MS, dzięki którym pozostaną one w odpowiednim stanie.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry