Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Pirometry stacjonarne

Prezentowane w naszym asortymencie pirometry stacjonarne to urządzenia niezastąpione, jeśli chodzi o prowadzenie ciągłego monitorowania temperatury powierzchni przedmiotów lub w ich wewnątrz. Odgrywają szczególną rolę podczas procesu produkcyjnego, a także w obróbce metali czy też kontroli maszyn w celu zapobiegnięcia ich przegrzania. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań przygotowaliśmy szereg modeli, które mogą zostać zastosowane w wielu gałęziach przemysłu m.in. w branży spożywczej czy też w budownictwie.

Na stanie posiadamy pirometry stacjonarne przez firmę Optris. Niemiecka marka od wielu lat jest uznawana za czołową, jeśli chodzi o rynek urządzeń służących do bezdotykowego pomiaru temperatury oraz kamer termowizyjnych. Zalecamy, by przy wyborze odpowiedniego sprzętu kierować się parametrami optycznymi, a także posiadanymi właściwościami w zakresie doboru spektralnego, gdyż to pomoże lepiej dopasować pirometr stacjonarny do rodzaju wykonywanej pracy. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-36 z 54 pozycji

Aktywne filtry