Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Stacjonarne kamery termowizyjne

Znajdujące się w naszym asortymencie kamery termowizyjne marki Optris to w pełni radiometryczne systemy stacjonarne, które charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości oraz wydajności. Urządzenia dzięki podłączeniu przez port USB do komputera są od razu gotowe do wykorzystania. W celu odczytania danych dotyczących temperatury należy użyć niewymagającego licencji oprogramowania do analizy Optris PIX Connect. Proponujemy produkty z dwóch serii: Compact oraz Precision Line. Wymienione stacjonarne kamery termowizyjne zostały stworzone do obrazowania pomiaru temperatury w podczerwieni do wszystkich możliwych zastosowań. Urządzenia Precision Line od modeli z serii Compact różnią się od siebie m.in. zakresem mierzalnej temperatury czy też termoaktywną czułością.

Skonstruowane przez firmę Optris stacjonarne kamery termoaktywne mogą być w szczególności przydatne w sektorze produkcyjnym, gdzie wytwarzane są elementy czułe termicznie. Znajdą również zastosowanie w służbie zdrowia czy też wielu innych branżach.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Back to home