Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Wzorcowanie w zakresie akredytacji

Specjalnie dla Państwa dyspozycji przygotowaliśmy w tej kategorii urządzenia kontrolno-pomiarowe, a także certyfikaty potwierdzające wartość odchylenia wskazań przyrządów wzorcowanych do wartości rzeczywistej. Tego typu świadectwa są kluczowym elementem w celu ograniczenia możliwości popełnienia błędów podczas przeprowadzania pomiarów pirometrami, piro-kamerami lub kamerami termowizyjnymi. W naszym asortymencie znalazły się certyfikaty wykonanej kalibracji przez producenta dla różnych modeli pirometrów o trzech punktach referencyjnych, a także świadectwa wzorcowania w zakresie akredytacji dla pozostałych wymienionych sprzętów.

Ponadto do zaoferowania mamy również wysokoemisyjne źródła w postaci kalibratorów tzw. blackbody (ciała czarne). Tego typu urządzenia mogą w sposób powtarzalny osiągać różne temperatury z dużą dokładnością. Dzięki nim możliwe jest również zweryfikowanie funkcjonowania bezdotykowych przyrządów pomiarowych w zakresie temperatury od 5 do 400 stopni Celsjusza. Certyfikaty wzorcowania w zakresie akredytacji, które znalazły się w naszym asortymencie, zostały wystawione przez firmę Optris.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Aktywne filtry