Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Zastanawiacie się Państwo nad kupnem jednego z naszych profesjonalnych urządzeń do bezdotykowego pomiaru temperatury, lecz nie wiecie, na jakie z dostępnych rozwiązań się zdecydować? Firma Smart-One od wielu lat służy pomocą swoim klientom i wspiera ich fachowym doradztwem w każdym aspekcie działalności. Z tego też względu uruchomiliśmy specjalną usługę, z której w każdej chwili Państwo mogą skorzystać. Przewidzieliśmy bowiem możliwość zamówienia wizyty inżyniera do Państwa firmy w celu konsultacji w związku z planowaną inwestycją lub zakupem produktów.

Naszym nadrzędnym celem jest uzyskanie zadowolenia Klientów poprzez rozwiązywanie ich problemów, czy też pomoc w realizacji zaplanowanych założeń. Usługa zamówienia wizyty inżyniera do firmy to rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w strategię funkcjonowania Smart-One, a mianowicie chodzi o stosowanie indywidualnego podejścia w każdym pojedynczym przypadku. Dzięki naszej usłudze zapewnią sobie Państwo fachowe doradztwo, dowiedzą się o zaletach i wadach danego produktu, a także o możliwościach jego optymalnego zastosowania. Koszt zamówienia wizyty inżyniera zależy od zakresu konsultacji.