Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Informacja o sklepie

Smart-One Paweł Komorowski
Jana Pawła II 67
32-082 Bolechowice
 Polska

Zadzwoń do nas:
+48 797 34 98 96

Kontakt z nami

opcjonalne

Inżynier sprzedaży
Tomasz Ślimak

Mobile: +48 694 633 454
E-mail: tomasz@smart-one.com.pl


Każdy klient jest dla nas niezwykle ważny. Z tego też względu nasza rola nie kończy się wyłącznie na sprzedaży urządzeń przemysłowych do bezdotykowego pomiaru temperatury, wszystkim firmom współpracującym ze Smart-One zapewniamy profesjonalną opiekę posprzedażową, i pełne wsparcie techniczne w związku ze świadczonymi usługami. W każdej sytuacji oferujemy swoją pomoc, gdyż naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom jak najlepszych warunków do korzystania z zakupionych rozwiązań.

Jeżeli więc Państwo potrzebują posprzedażowego wsparcia lub mają pytania dotyczące funkcjonowania poszczególnych urządzeń, zachęcamy do kontaktu. W Przygotowanym formularzu, proszę opisać problem czy aplikację gdzie moglibyśmy pomóc Państwu, można w nim zawrzeć pliki wideo, pdf czy zdjęcia, które pomogą nam bliżej przyjrzeć się i skuteczniej doradzić. Na wszystkie zapytania postaramy się odpowiedzieć w możliwie jak najszybszym terminie, po przeanalizowaniu najkorzystniejszego rozwiązania.