Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Moduł przesłony optyki z przewodem HT 5m dla piro-kamer i kamer termowizyjnych Optris serii XI w obudowie przemysłowej

4 073,76 zł brutto

3312 netto

28
Ilość

Moduł przesłony optyki z przewodem 5m HT (wysokotemperaturowym do 250°C) dla piro-kamery i kamery termowizyjnej Optris serii XI XI80/XI400/XI410 w obudowie przemysłowej (ACXIW)

Moduł do przesłony optyki i przedmuchu laminarnego dla piro-kamery i kamery termowizyjnej Optris XI80/XI400/XI410 zamontowanej w obudowie przemysłowej ACXIW

Moduł do przesłony optyki i przedmuchu laminarnego optykę urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić optykę urządzenia, a urządzenie pracuje w wysokiej temperaturze otoczenia do 250°C. 

Czas reakcji 100ms w funkcji szybkiego zamykania.

5m przewód wysokotemperaturowy (do 250°C) pomiędzy servo i elektroniką.

Produkt wymaga sygnału ze sterownika lub innego urządzenia monitorującego przestrzeń przed optyką kamery (np. pirometr monitorujący spadające gorące szkło w trakcie procesu hartowania, które spadając uszkodziłoby optykę urządzenia).  

Produkt przeznaczony dla piro-kamer i kamer termowizyjnych Optris serii XI (XI80/XI400/XI410) zamontowanych w obudowie przemysłowej (ACXIW) narażonych na uszkodzenia mechaniczne optyki w trakcie pomiaru. 

Kod. ACXISWCB5H2

ACXISWCB5H2

Specyficzne kody